Про Артеріум:

Корпорація «Артеріум» - сучасна фармацевтична компанія,яка створила потужну базу для розробки та втілення інновацій, об’єднавши досвід двох видатних українських підприємств: ВАТ «Київмедпрепарат» та АТ «Галичфарм»*. Зібравшикоманду професіоналів, використовуючи передові технології та стандарти якості, «Артеріум» реалізовує свою місію – турбота про здоров’я, довге та більш продуктивне життя людей.

Основним ринком активності Корпорації є ринок України, разом з тим, для ведення активної маркетингової діяльності на зовнішніх ринках представництва Корпорації функціонують в Росії, Білорусі, Казахстані та Узбекистані.

Ключовим напрямком діяльності Корпорації «Артеріум» є виробництво, маркетинг і дистрибуція сучасних ефективних, безпечних і якісних препаратів для забезпечення більш тривалого і продуктивного життя людей. Загальний асортимент продукції налічує більше 145 найменувань лікарських препаратів в 11 з 14 фармакотерапевтичних груп. В портфелі компанії не тільки генерики, а й оригінальні препарати: Тіотриазолін®, L-лізину есцинат®, Тіоцетам®, Уролесан®, які отримали визнання і довіру медичної громадськості завдяки своїй ефективності і доведеній якості. Ефективність лікарських засобів корпорації «Артеріум» підтверджена результатами клінічних досліджень, включаючи дослідження на біоеквівалентінсть. Доказова база, що відповідає сучасним міжнародним стандартам – вимога компанії до нових препаратів.

Розробка сайту: