Про барбітурати:

Що таке барбітурати?

Барбітурати, група лікарських речовин, похідних барбітурової кислоти, що володіють снодійним, протисудомну і наркотичною дією, обумовленим гнітючим впливом на центральну нервову систему.

На початку 20-го століття, барбітурати, були введені для контролю поведінки пацієнтів. Більш ніж 2500 барбітуратів були синтезовані і на піку їхньої популярності близько 50 видів продавалися для вживання. До 1978 року Бюро з наркотиків і небезпечним препаратам США внесло пропозицію обмежити застосування барбітуратів, тому що вони виявилися «небезпечніше героїну».

Барбітурати - це седативну ліки. Зазвичай їх прописують як снодійні, але зараз їх використання з цією метою майже повністю припинено, хоча більш слабкі представники цієї групи, такі як фенобарбітал, можуть все ще використовуватися для лікування епілепсії.

Барбітурати часто поєднують з іншими заспокійливими, спазмолітичними, холінолітичними та іншими засобами. Барбітурати використовують в анестезіології для підготовки хворого до наркозу - попереднє введення барбітурати посилює дію наркотичних, місцевоанестезуючих і знеболюючих засобів.

Дія барбітуратів

Дію барбітуратів протилежно дії амфетамінів: вони пригнічують центральну нервову систему. У малих дозах вони діють як транквілізатори, а у великих вони снодійні. Сон з барбітуратами - ненормальний сон, тому вони пригнічують всі види нормальної активності під час сну.

По тривалості дії барбітурати можуть бути розділені на 4 групи: ультра короткого, короткого, середнього та тривалої дії. Люди, які зловживають барбітуратами, воліють барбітурати нетривалого або ж середнього впливу. Барбітурати з ультра коротку дію здійснюють болезаспокійливі ефекти протягом приблизно однієї хвилини після внутрішньовенного введення.

Барбітурати короткої та середньої тривалості їх дія починається протягом 15 - 40 хвилин, а ефекти тривають до 6 годин. Для отримання снодійного або заспокійливого ефекту застосовують препарати з тривалим дією. Вплив від цих барбітуратів з'являється приблизно через одну годину і триває протягом 12 годин. Крім того, вони вживаються для заспокоєння в денний час і лікування нападів або невеликий тривожності.

Барбітурати виробляють широкий спектр розладів центральної нервової системи, починаючи зі слабкого заспокоєння і доходячи до коми. У барбітурати відсутня ейфоричний потенціал опіатів і соціально-сглаживающие властивості, пов'язані з алкоголем. Вони просто викликають чорне і пусте забуття.

Небезпека барбітуратів

У сімдесятих безліч людей вмирало щороку від отруєння барбітуратами. Багато хто з цих людей вмирали, просто прийнявши їх, як снодійне. Зазвичай все відбувається наступним чином. Трохи випиваєте, щоб заснути. Потім приймаєте пару капсул і наливаєте собі ще в очікуванні дії ліків. Через деякий час ви не пам'ятаєте, взяли ви капсули чи ні, так що краще прийняти ще парочку, щоб вже точно. З ранку знаходять ваш труп. Навіть якщо ви не захлинулися власною блювотою, ваше дихання поступово сповільнювався, поки не припинилося зовсім. Смерть настає внаслідок паралічу дихального центру і гострого порушення кровообігу.

Можливість передозування сильно зростає, якщо барбітурати приймати внутрішньовенно, а не перорально. Слід враховувати, що при занадто частому прийомі барбітуратів їх дози сумуються, що створює серйозну загрозу для здоров'я навіть при прийомі щодо невисоких разових доз.

В основному барбітурати використовують тільки ті люди, у яких перемикачі встановлені в режим автоматичного саморуйнування. Вони завжди будуть популярні серед людей, настільки ненавидять себе і своє життя, що їх поведінка управляється необхідністю знищити саму можливість думки і самооцінки.

Розробка сайту: