Інструкція:

1 - Седавіт® Розчин 2 - Седавіт® Таблетки

Склад лікарського засобу:
діючі речовини: 100 мл препарату містять Седавіту®, екстракту рідкого (1: 4,5) з суміші ЛРС: кореневищ з коренями валеріани, плодів глоду, трави звіробою, листя м'яти перцевої, шишок хмелю - 94 мл, піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) - 0,06 г, нікотинаміду (вітаміну РР) - 0,3 г; допоміжні речовини: сорбіт (Е 420), етанол 35 %.

Форма випуску. Розчин.

Фармакотераневтична група.. Комбінація снодійних і седативних засобів. Код АТС N05C X 10.

Фармакологічні властивості. Дія препарату обумовлена властивостями компонентів, які входять до його складу. Біологічно активні речовини екстрактів лікарських рослин позитивно впливають на функціонування нервової системи і мають переважно седативну, анксіолітичну дію, усувають відчуття страху та напруження.

Показання для застосування. Неврастенія і неврастенічні реакції, що супроводжуються роздратованістю, тривогою, страхом, втомою, неуважністю, порушенням пам'яті, психічним виснаженням; мігрень; сверблячі дерматози (екзема, кропив'янка); безсоння (легкі форми); синдром «менеджера» (стан постійного психічного напруження); головний біль, зумовлений нервовим напруженням; як симптоматичний засіб при клімактеричному синдромі.

Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям від 12 років препарат призначають 3 рази на добу по 5 мл. При необхідності разову дозу збільшують до 10 мл. У випадку появи небажаної загальмованості призначають по 2,5 мл вранці і вдень та 5 мл на ніч. Інтервал між прийомами - 8 год. Препарат можна застосовувати одноразово по 5 - 10 мл за 20 - 30 хв перед можливим емоційним навантаженням. Препарат приймають нерозведеним або разом з напоями (чай, сік). У випадку появи нудоти препарат необхідно приймати під час їди.

Побічна дія. Алергічні реакції - гіперемія, висипання на шкірі, набряки, кропив'янка, у важких випадках - анафілактичні реакції; з боку ЦНС - сонливість, втома, запаморочення, пригнічення емоційного стану; з боку ЖКТ - нудота, блювання, печія, закреп; з боку ССС - брадикардія, зниження AT; з боку опорно-рухової системи - оніміння в кінцівках, м'язова слабкість.

Протипоказання. Хворі на депресію та стани, що супроводжуються пригніченням ЦНС, виразкові хвороби шлунку та 12-палої кишки, захворювання печінки, ішемічна хвороба серця, бронхіальна астма, спазмофілія, міастенія, підвищена чутливість до компонентів препарату, дитячий вік до12 років.

Передозування.Симптоми: відчуття пригніченості і сонливості. Пізніше ці симптоми можуть супроводжуватись нудотою, м'язовою слабкістю, болем у суглобах і відчуттям важкості у шлунку. Також можуть проявлятися симптоми передозування нікотинамідом (тахікардія, тремор, нудота, блювання, пітливість, кашель, шкірний висип, артеріальна гіпотензія).
Лікування: симптоматична терапія.

Особливості застосування.З обережністю призначають препарат пацієнтам з важкими органічними захворюваннями травного тракту. З обережністю призначають препарат в період вагітності, особливо протягом 1-го триместру, і в період годування груддю. Пацієнтам, що приймають Седавіт®, необхідно утримуватися від потенційно-небезпечних видів діяльності, що потребують підвищеної уваги і швидкої рухової та психічної реакції (керування транспортними засобами, робота зі складними механізмами).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат посилює дію речовин, що чинять вплив на ЦНС, а також алкоголю. Можливе взаємне послаблення дії леводопи і піридоксину гідрохлориду.

Умови і термін зберігання. Зберігають в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 0С. Зберігають у недоступному для дітей місці.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка.По 100 мл у флаконах чи банках скляних або флаконах полімерних, чи по 200 мл у флаконах скляних, вкладених в пачку з дозатором.

Виробник. ВАТ "Київмедпрепарат". Адреса. Україна, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського,1

Розробка сайту: